Osnova témat

 • Zprávy

  • Bezplatné nepovinné školení tutorů (administrativa, organizační vedení výuky)
   nově zapojených Konzultačních středisek, popř. nových tutorů v již zaregistrovaných KS
   se bude konat

   dne 11. září 2018 od 11,00 do cca 14,00 hodin v areálu ČZU v Praze 6, Suchdole, v přízemí budovy Provozně ekonomické fakulty, zasedací místnost E155.

   Pro účast na školení je nutné vyplnit krátky přihlašovací formulář ZDE (max. dva zástupci za jedno Konzultační středisko).

   Popis cesty do areálu ČZU v Praze:

   Metro "A“, stanice „Dejvická“. Výstup schody u posledního vagonu (ze směru od centra). Ve vestibulu vyjít schody mírně vlevo. Za východem pokračovat rovně cca 40 metrů.
   Autobusy 107 nebo 147 jezdí každé cca 4 minuty, cesta trvá cca 10 minut. Výstup ve stanici „Zemědělská univerzita“. (Bude vystupovat nejméně 90 % cestujících.) Přejít hlavní ulici (Kamýcká), kde již začíná areál ČZU. Pokračovat stále rovně cca 400 metrů, první budova v areálu po pravé straně je Provozně ekonomická fakulta. Použijte hned první hlavní vchod, školení se koná v přízemí, místnost E155.

 • Videopřednášky - návod na aktualizaci webových prohlížečů a Adobe Flash Playeru

  Vážení tutoři, vážení účastníci kurzů VU3V,

  pro přehrávání videopřednášek VU3V je nutné mít na počítači nainstalovánu nejnovější aktualizaci webového prohlížeče a programu Adobe Flash Player.

  Na tomto odkazu http://video.czu.cz/navod/ jsme pro Vás připravili krátký obrázkový tutoriál, jak v případě problémů s přehráváním videa jednoduše a rychle prověřit, zda máte nejaktuálnější verze.

  Z důvodu zkvalitnění našich služeb si Vás dále dovolujeme požádat o spolupráci:

  • V závěru výše zmíněného instruktážního návodu naleznete čtyři verze části jedné z videopřednášek.
  • Prosíme o vyzkoušení, zda Vám VŠECHNA videa jdou spustit.
  • Pokud by byl s přehráním některého z nich problém, informujte, prosím, našeho technika: Ing. Martin Sloup, msloup@pef.czu.cz.

  Děkujeme za spolupráci.